Deflektor kapoty Mercedes Sprinter 2000-2006

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění... více informací »
Deflektor kapoty Mercedes Sprinter 2000-2006
Značka: Rein
1 560 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění...

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem. Použitím deflekotru předcházíte nekonečnému čištění čelního skla od hmyzu. Ve vyšších rychlostech je dokonce proudění vzduchu tak silné, že dokáže odklonit i menší odletující kamínky a štěrk. V neposlední řadě se jedná o originální doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované. Deflektory kapoty značky Rein jsou vyrobeny z vysoce prožného avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Mercedes Sprinter. Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, plíšků popřípadě vysoce kvalitních samolepicích pásek (vždy podle konkrétního modelu vozu). Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031259306Velmi prodávaný produkt Deflektor kapoty Mercedes Sprinter je k dostání ještě tady u nás ve známé rubrice tuning karoserie! Nyní můžete získat vyjímečné výrobky z této sekce za parádní cenu.

Levný kus Deflektor kapoty Mercedes Sprinter 2000-2006 od značky Rein jednoduše seženete tady teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 1 560 Kč.