Deflektor kapoty Renault Megane 2009-2014 (před 2. faceliftem)

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Deflektor kapoty Dacia Sandero 2012-2020
Značka: Novline
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Renault Megane, který se vyrábí od roku 2016. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10121726
Žádaný výrobek Deflektor kapoty Renault Megane 2009-2014 (před 2. faceliftem) lze sehnat bez obtíží tady na webu v rubrice tuning karoserie! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené sekce v akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých produktů značky Novline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Novline vám nabízí špičkový sortiment

Neodolatelný produkt Deflektor kapoty Renault Megane 2009-2014 (před 2. faceliftem) pocházející od značky Novline naleznete zrovna opravdu levně. Právě teď jen za 1 690 Kč.