Deflektor kapoty Toyota Land Cruiser J200 2008-2012

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá...

Deflektory kapoty značky NOVLINE jsou vyrobeny z pružného, avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Toyota Land Cruiser, který se vyráběl od roku 2008 do roku 2012. Deflektor chrání přední kapotu a čelní sklo před odletujícími kamínky. Dále usměrňuje proudění vzduchu a tím zvyšuje aerodynamiku vozu. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem a čelní sklo zůstává déle čisté (především v letních měsících). V neposlední řadě se jedná o luxusní tuningový doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10121792Oblíbený a kvalitní výrobek lze získat taky tady a teď na našem webu umístěný v kategorii tuning karoserie. Nyní získáte skvělé kousky ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Novline. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Novline pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. A tady je důkaz!

Tento velmi žádaný kus Deflektor kapoty Toyota Land Cruiser J200 2008-2012 od výrobce Novline snadno získáte na našich stránkách skutečně levně! Akční cena 1 690 Kč.