Deflektor kapoty VW Transporter T5 2003-2010

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění... více informací »
Deflektor kapoty VW Transporter T5 2003-2010
Značka: Rein
1 190 Kč
DO OBCHODU »
Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění...

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem. Použitím deflekotru předcházíte nekonečnému čištění čelního skla od hmyzu. Ve vyšších rychlostech je dokonce proudění vzduchu tak silné, že dokáže odklonit i menší odletující kamínky a štěrk. V neposlední řadě se jedná o originální doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Upozornění: Deflektory nejsou homologované. Deflektory kapoty značky Rein jsou vyrobeny z vysoce prožného avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu VW Transporter T5. Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, plíšků popřípadě vysoce kvalitních samolepicích pásek (vždy podle konkrétního modelu vozu). Při instalací nedochází k vrtání do kapoty!
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031259269 Velmi žádaný produkt Deflektor kapoty VW Transporter seženete zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice tuning karoserie. Prozkoumejte vyjímečné výrobky z této známé kategorie v akci.

Tento neodolatelný kus Deflektor kapoty VW Transporter T5 2003-2010 od výrobce Heko pořídíte u nás nyní za výhodnou cenu! Ceny již od 1 190 Kč.