Ekolube Motor (450ml)

Aditivum do oleje Ekolube Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem najetých kilometrů a motorů v horším technickém stavu.... více informací »
Ekolube Motor (450ml)
Značka: Ekolube
990 Kč
DO OBCHODU »
Aditivum do oleje Ekolube Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem najetých kilometrů a motorů v horším technickém stavu....

Aditivum do oleje Ekolube Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem najetých kilometrů a motorů v horším technickém stavu. Přípravek je určen pro snížení opotřebení, hlučnosti, vibrací a zvýšení výkonu. Ekolube Motor je vyroben s použitím jemného teflonu špičkové kvality o průměrné velikosti částic 3um a hexagonálního nitridu bóru (hBN) o velikosti částic 0,5µm. Tím je zaručena velmi dobrá filtrovatelnost olejovými filtry a dlouhodobá disperzita směsi. Tato kombinace tuhých maziv má podstatně lepší mazací a ochranné vlastnosti než samotný teflon. Přípravek je vhodný k ošetření všech typů čtyřdobých motorů, jak vznětových tak zážehových (s turbodmychadly i vstřikováním paliva nebo bez). Lze použít rovněž pro motory s katalyzátorem výfukových plynů, stejně jako pro ošetření pístových kompresorů. Doporučená koncentrace je přibližně 10% objemu olejové náplně motoru. Jinými slovy přípravek se ředí zhruba v poměru 1:10 s motorovým olejem, vystačí tedy na ošetření 4-5l motorového oleje. Upozornění: Po dobu ujetí prvních 50 000km jsou kluzné plochy motoru ošetřeny a proto není nutné přípravek v tomto intervalu aplikovat! Objem 450ml.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10120433 Tento diskontní produkt Ekolube Motor (450ml) lze pořídit již dnes u nás v rubrice aditiva. Prozkoumejte akční produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento neodolatelný výrobek Ekolube Motor (450ml) originál od výrobce Ekolube jednoduše můžete najít na našich stránkách teď za výhodnou cenu! V akci od 990 Kč.