Fixace oválná (šroub, béžový)

Fixace k autokobercům. Plastový šroub, po zašroubování do původního koberce vozu, slouží k připevnění textilního nebo gumového koberce a jeho... více informací »
Fixace oválná (šroub
Značka: EU
20 Kč
DO OBCHODU »
Fixace k autokobercům. Plastový šroub, po zašroubování do původního koberce vozu, slouží k připevnění textilního nebo gumového koberce a jeho...

Fixace k autokobercům. Plastový šroub, po zašroubování do původního koberce vozu, slouží k připevnění textilního nebo gumového koberce a jeho zajištění proti posouvání. Koberec se zajistí pootočením vrchní části šroubu. Cena je za 1 ks.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122431
Tento levný produkt Fixace oválná (šroub, béžový) máte možnost koupit lehce tu ve známé sekci autodoplňky. Mrkněte na parádní kusy z této známé kategorie za extra cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele EU. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce EU pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment Udělejte si radost.

Exkluzivní výrobek Fixace oválná (šroub, béžový) od odblíbeného výrobce EU seženete na našich stránkách teď levně. Ceny již od 20 Kč.