Gumová vana do kufru Novline Mercedes GLE-Class 2014- (C292, coupe)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLE-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Novline Mercedes GLE-Class 2014- (C292
Značka: Novline
720 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLE-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLE-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 4610031594094 Tento skvělý kus Gumová vana do kufru Novline Mercedes GLE-Class 2014- (C292, coupe) je k dispozici teď tady na stránkách v populární rubrice vany do kufru. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované sekci snadno online. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Novline. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Novline vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží.

Vynikající výrobek Gumová vana do kufru Novline Mercedes GLE-Class 2014- (C292, coupe) od top výrobce Novline můžete sehnat právě nyní skutečně výhodně! Ceny od 720 Kč.