Gumová vana do kufru Novline Opel Insignia A 2008- (hb)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Insignia. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Novline Opel Insignia A 2008- (hb)
Značka: Novline
690 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Insignia. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Insignia. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Novline mají zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Vany se dále vyznačují nejpřesnějším střihem z celého našeho sortimentu van do kufru.Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Díky technologii výroby z inovativních polymerových materiálů (TPE) jsou vany do kufru značky Novline velmi odolné vůči opotřebení a zároveň si zachovávají svoji elastičnost a to až do rozmezí teplot -50°C až +50°C. Vany jsou odolné vůči UV záření a při vystavení slunečním paprskům neblednou. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Novline liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.Jestliže zakoupíte gumové autokoberce nebo gumovou vanu do kufru značky Novline, může být v některých případech produkt označen jako Element. Nemusíte se však bát. I když jsou autokoberce nebo vana do kufru označené jako Element, jedná se skutečně o výrobky Novline. Proč tomu tak je vysvětlujeme v tomto článku.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031138953 Zajímavý kus Gumová vana do kufru Novline Opel Insignia A 2008- (hb) máte možnost najít aktuálně tady na našem webu umístěný v rubrice vany do kufru! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce Novline. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Gumová vana do kufru Novline Opel Insignia A 2008- (hb) od oblíbené značky Novline snadno najdete na našich stránkách nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 690 Kč.