Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q5 2008-2017 (béžová)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q5. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q5 2008-2017 (béžová)
Značka: Rezaw-Plast
1 642 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q5. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q5. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122515 Akční produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q5 je k dispozici prostě tu v oblíbené kategorii vany do kufru! Máme pro vás další produkty z naší sekce za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Rezaw-Plast pro vás připravuje prvotřídní výrobky

Velmi žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Audi Q5 2008-2017 (béžová) pocházející od značky Rezaw-Plast můžete získat právě teď ve výprodejové akci! Právě teď jen za 1 642 Kč.