Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L2, 5 míst, 3. řada sklopená)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota ProAce City 2020- (L2
Značka: Rezaw-Plast
1 640 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Citroen Berlingo. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901165218321 Kvalitní a oblíbený kus Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L2, 5 lze zakoupit pohodlně tu na našem webu v populární rubrice vany do kufru. Nyní můžete získat ostatní zboží z této rubriky za super cenu! Tento výrobce Rezaw-Plast má velmi kvalitní produkty Nové kousky každý den! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Rezaw-Plast. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Citroen Berlingo 2018- (L2, 5 míst, 3. řada sklopená) od společnosti Rezaw-Plast snadno můžete získat tady a teď právě téměř zdarma. Akční ceny od 1 640 Kč.