Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (krátká verze, za 3. řadu)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Rezaw-Plast
920 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Tourneo Custom. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901165217171
Často hledaný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (krátká verze, za 3. řadu) získáte bez problémů tady a teď na našem webu ve známé rubrice vany do kufru! Nyní můžete získat oblíbené kousky ze zmíněné rubriky v bezva akci. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kousky od značky Rezaw-Plast. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Ford Tourneo Custom 2012-2018 (krátká verze, za 3. řadu) od kvalitní značky Rezaw-Plast získáte zde teď za akční cenu. Akční cena již od 920 Kč.