Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai i20 2014-2020 (hb, výbava Premium, horní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai i20 2014-2020 (hb
Značka: Rezaw-Plast
740 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901165207592 Velmi oblíbený výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai i20 získáte lehce tady na našem webu v oblíbené kategorii vany do kufru! Nyní najdete ostatní produkty z této rubriky snadno online! V očích zákazníků populární výrobce Rezaw-Plast má na skladě kvalitní sortiment. Máme toho více, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Hyundai i20 2014-2020 (hb, výbava Premium, horní dno) od kvalitní značky Rezaw-Plast jednoduše naleznete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Nabídka již od 740 Kč.