Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mazda CX-30 2019-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda CX-30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mazda CX-30 2019-
Značka: Rezaw-Plast
1 149 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda CX-30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda CX-30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5901165219861 Výjimečný kus Gumová vana do kufru Rezaw-Plast lze koupit mimo jiné na webu v oblíbené sekci vany do kufru! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky Rezaw-Plast. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mazda CX-30 2019- od známého výrobce Rezaw-Plast snadno najdete u nás nyní za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 1 149 Kč.