Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class 2016- (W213, sedan, béžová)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class (W213). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class 2016- (W213
Značka: Rezaw-Plast
1 642 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class (W213). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class (W213). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122513 Ve slevě produkt lze sehnat také tady a teď na našem webu v kategorii vany do kufru! Pořiďte si akční zboží z této známé sekce z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbená značka Rezaw-Plast má k dispozici top produkty Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce.

Tento diskontní výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes E-Class 2016- (W213, sedan, béžová) originál od výrobce Rezaw-Plast snadno můžete najít u nás nyní ve slevě! Ceny od 1 642 Kč.