Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes M-Class 2005-2011 (W164, béžová)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes M-Class W164. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes M-Class 2005-2011 (W164
Značka: Rezaw-Plast
1 642 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes M-Class W164. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes M-Class W164. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122510Tento exkluzivní produkt máte možnost nakoupit již dnes tady na našich stránkách zařazený v rubrice vany do kufru. Připravili jsme akční produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Značka Rezaw-Plast má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Mercedes M-Class 2005-2011 (W164, béžová) značky Rezaw-Plast jednoduše najdete teď ve slevě. Nyní lze objednat jen za 1 642 Kč.