Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Octavia IV. 2020- (combi, dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia IV. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Octavia IV. 2020- (combi
Značka: Rezaw-Plast
1 169 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia IV. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia IV. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901165222823
Hodně žádaný kus jde získat rovněž na stránkách umístěný v sekci vany do kufru. Připravili jsme pro vás další výrobky z naší rubriky v akci. To ale však není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více produktů od značky Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Octavia IV. 2020- (combi, dolní dno) originál od značky Rezaw-Plast seženete na našich stránkách za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 1 169 Kč.