Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Tesla Model 3 2017- (zadní kufr)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Tesla Model 3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Tesla Model 3 2017- (zadní kufr)
Značka: Rezaw-Plast
1 160 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Tesla Model 3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Tesla Model 3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5901165220300
Tento oblíbený výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Tesla Model 3 můžete sehnat taky na našem webu v populární sekci vany do kufru. Najděte si akční produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé produkty od značky Rezaw-Plast. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Rezaw-Plast pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty

Oblíbený a kvalitní kus Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Tesla Model 3 2017- (zadní kufr) od známé společnosti Rezaw-Plast jednoduše naleznete právě teď levně! Nabídky od 1 160 Kč.