Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2008-2010

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Toyota Yaris. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2008-2010
Značka: Rezaw-Plast
690 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Toyota Yaris. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Toyota Yaris. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5900232671977
Kvalitní a levný kousek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2008-2010 je k sehnání právě tu na webu v populární kategorii vany do kufru! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka Rezaw-Plast vás obohatí o vysoce kvalitní produkty Však to vidíte sami! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento designový produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Toyota Yaris 2008-2010 originál od značky Rezaw-Plast můžete získat právě zde v akci! Akční cena již od 690 Kč.