Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2007-2020 (7 míst)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volkswagen Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2007-2020 (7 míst)
Značka: Rezaw-Plast
840 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volkswagen Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volkswagen Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel. Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách. Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901165203617 Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2007-2020 (7 míst) máte možnost koupit právě nyní tady na našich stránkách v rubrice vany do kufru. Nyní získáte unikátní výrobky z naší sekce z pohodlí domova!

Exkluzivní výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW Caddy Life Maxi 2007-2020 (7 míst) pocházející od značky Rezaw-Plast naleznete právě zde za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 840 Kč.