Gumová vana do kufru Rigum Ford Fiesta 2008-2017

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Fiesta. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Ford Fiesta 2008-2017
Značka: Rigum
740 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Fiesta. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Fiesta. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980808131
Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Ford Fiesta 2008-2017 pořídíte právě zde tady u nás v oblíbené sekci vany do kufru! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Rigum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Rigum vyrábí top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento neodolatelný kus Gumová vana do kufru Rigum Ford Fiesta 2008-2017 originál od výrobce Rigum můžete pořídit nyní téměř zdarma. Ceny již od 740 Kč.