Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2019- (combi, oka v bocích)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2019- (combi
Značka: Rigum
899 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980810158 Zcela unikátní produkt Gumová vana do kufru jde získat pohodlně na stránkách umístěný v rubrice vany do kufru. Nyní pořídíte oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky v akci. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2019- (combi, oka v bocích) od výrobce Rigum snadno můžete pořídit zde levně. Akční cena 899 Kč.