Gumová vana do kufru Rigum Mercedes B-Class 2011-2018 (W246, horní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes B-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Rigum
799 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes B-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes B-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980821079
Tento nejprodávanější produkt můžete nakoupit v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii vany do kufru! Nyní koupíte ještě další produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další zboží značky Rigum. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Rigum vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Mercedes B-Class 2011-2018 (W246, horní dno) značky Rigum jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za akční cenu. Ceny od 799 Kč.