Gumová vana do kufru Rigum Mercedes GLC-Class 2015- (X253)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLC-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Mercedes GLC-Class 2015- (X253)
Značka: Rigum
930 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLC-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes GLC-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 8592980821086 Výjimečný produkt můžete dostat v pohodě tady na webu ve známé sekci vany do kufru! Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Rigum. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Rigum vám nabízí velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Unikátní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Mercedes GLC-Class 2015- (X253) originál od výrobce Rigum jednoduše seženete tady teď právě ve výprodejové akci! Akční cena od 930 Kč.