Gumová vana do kufru Rigum VW Caddy 2004-2020 (5 míst)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum VW Caddy 2004-2020 (5 míst)
Značka: Rigum
969 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Caddy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980837063 Tento kvalitní a žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum VW Caddy 2004-2020 (5 míst) můžete najít rovnou tady a teď na našem webu v rubrice vany do kufru! Připravili jsme pro vás unikátní výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární výrobce Rigum dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Gumová vana do kufru Rigum VW Caddy 2004-2020 (5 míst) od společnosti Rigum snadno pořídíte zde teď skutečně levně! Nabídka od 969 Kč.