Gumová vana do kufru Rigum VW Golf VIII. 2020- (hb, horní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf VIII. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum VW Golf VIII. 2020- (hb
Značka: Rigum
690 Kč
DO OBCHODU »
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf VIII. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf VIII. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce. Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu. Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění. Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné. Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980837247
Tento výjimečný kus máte možnost dostat v pohodě tu v populární rubrice vany do kufru. Najděte si akční produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Rigum vám nabízí špičkové výrobky A to ještě není vše.

Tento zlevněný produkt Gumová vana do kufru Rigum VW Golf VIII. 2020- (hb, horní dno) od výrobce Rigum můžete najít tady teď právě opravdu levně. Aktuálně v akci za 690 Kč.