Gumové autokoberce CIK Alfa Romeo Giulia 2016-

Gumové autokoberce pro vůz Alfa Romeo Giulia, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce CIK Alfa Romeo Giulia 2016-
Značka: CIK
620 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz Alfa Romeo Giulia, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Gumové autokoberce pro vůz Alfa Romeo Giulia, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Alfa Romeo Giulia. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904172700018
Žádaný produkt Gumové autokoberce CIK Alfa pořídíte již dnes tady na našich stránkách ve známé rubrice autokoberce na míru. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této sekce za internetové ceny.

Tento akční produkt Gumové autokoberce CIK Alfa Romeo Giulia 2016- od značky CIK snadno můžete získat u nás nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 620 Kč.