Gumové autokoberce CIK Dacia Dokker 2012-2021

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Dacia Dokker, který se vyrábí od roku 2012.. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: CIK
621 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Dacia Dokker, který se vyrábí od roku 2012.. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Dacia Dokker, který se vyrábí od roku 2012.. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Dacia Dokker. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904172700650
Tento diskontní výrobek máte možnost sehnat prostě na našem webu umístěný v rubrice autokoberce na míru. Pořiďte si ostatní produkty z naší sekce za výborné peníze. Tato značka CIK vám nabízí špičkové zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele CIK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Gumové autokoberce CIK Dacia Dokker 2012-2021 originál od značky CIK snadno pořídíte nyní skutečně levně! Ceny od 621 Kč.