Gumové autokoberce CIK Hyundai Kona 2017-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai Kona, který se vyrábí od roku 2017. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce CIK Hyundai Kona 2017-
Značka: CIK
690 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai Kona, který se vyrábí od roku 2017. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai Kona, který se vyrábí od roku 2017. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Hyundai Kona. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: RMCIKHYU00012
Tento žádaný produkt Gumové autokoberce CIK Hyundai Kona 2017- máte možnost koupit snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii autokoberce na míru. Nyní získáte další produkty ve zmíněné sekci za výborné peníze. Známá značka CIK vám může nabídnout skvělé zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele CIK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Gumové autokoberce CIK Hyundai Kona 2017- od známé společnosti CIK snadno můžete najít tady v akci! Cena již od 690 Kč.