Gumové autokoberce CIK Mercedes GLC-Class 2015- (X253)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Mercedes GLC-Class, který se vyrábí od roku 2015. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce CIK Mercedes GLC-Class 2015- (C253)
Značka: CIK
621 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Mercedes GLC-Class, který se vyrábí od roku 2015. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Mercedes GLC-Class, který se vyrábí od roku 2015. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Mercedes GLC-Class. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904172702197 Oblíbený produkt Gumové autokoberce CIK Mercedes GLC-Class 2015- (X253) lze zakoupit již dnes tady na našich stránkách ve známé kategorii autokoberce na míru! Získejte akční kusy ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce CIK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Gumové autokoberce CIK Mercedes GLC-Class 2015- (X253) od známé společnosti CIK můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 621 Kč.