Gumové autokoberce CIK VW Caddy 2015-2020 (přední)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody,... více informací »
Gumové autokoberce CIK VW Caddy 2015-2020 (přední)
Značka: CIK
480 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody,...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904172704238Tento oblíbený produkt Gumové autokoberce CIK VW Caddy můžete pořídit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice autokoberce na míru! Nyní můžete najít parádní výrobky z této populární kategorie za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další kousky od dodavatele CIK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel CIK poskytuje velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Zlevněný výrobek Gumové autokoberce CIK VW Caddy 2015-2020 (přední) od známého výrobce CIK můžete najít na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Teď za akční cenu 480 Kč.