Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Grand Picasso 2013- (5 míst)

Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Grand Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Grand Picasso 2013- (5 míst)
Značka: Frogum
790 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Grand Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému...

Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Grand Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122655 Kvalitní a velmi žádaný produkt Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Grand Picasso 2013- jde sehnat právě teď na našem webu zařazený v kategorii autokoberce na míru. Prozkoumejte skvělé produkty z naší sekce za výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel Frogum dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky A to ještě není vše.

Velmi žádaný kus Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Grand Picasso 2013- (5 míst) originál od výrobce Frogum jednoduše naleznete tady a teď opravdu výhodně. Nabídky již od 790 Kč.