Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Picasso 2013- (5míst)

Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Grand Picasso 2013- (5 míst)
Značka: Frogum
790 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému...

Gumové autokoberce pro vůz Citroen C4 Picasso. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122653 Tento akční a ve slevě produkt Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Picasso 2013- (5míst) lze zakoupit ještě na webu ve známé sekci autokoberce na míru! Vyberte si zcela nové produkty z této kategorie za akční cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další kousky od výrobce Frogum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Frogum pro své zákazníky dodává špičkové zboží.

Kvalitní a žádaný kus Gumové autokoberce Frogum Citroen C4 Picasso 2013- (5míst) od populární značky Frogum naleznete na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 790 Kč.