Gumové autokoberce Frogum Fiat Fullback 2016-

Gumové autokoberce Fiat Fullback 2016- Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fullback, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Fiat Fullback 2016-
Značka: Frogum
740 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce Fiat Fullback 2016- Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fullback, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz....

Gumové autokoberce Fiat Fullback 2016- Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fullback, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Fiat Fullback. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5907377547679
Zlevněný výrobek Gumové autokoberce Frogum Fiat Fullback můžete najít aktuálně na webu zařazený v kategorii autokoberce na míru! Nyní koupíte kvalitní produkty z této populární rubriky za parádní cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Frogum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Frogum pro vás vyrábí skvělé zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Ve slevě produkt Gumové autokoberce Frogum Fiat Fullback 2016- od populární značky Frogum snadno můžete najít tady teď se slevou! Aktuálně v akci za 740 Kč.