Gumové autokoberce Frogum Mercedes Citan 2012-

Gumové autokoberce pro vůz Mercedes Citan. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Renault Kangoo 2008-2021
Značka: Frogum
760 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz Mercedes Citan. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází...

Gumové autokoberce pro vůz Mercedes Citan. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122662
Hodně žádaný produkt Gumové autokoberce Frogum Mercedes Citan 2012- je k získání ještě tu zařazený v rubrice autokoberce na míru! Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Frogum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Gumové autokoberce Frogum Mercedes Citan 2012- od populární značky Frogum snadno můžete získat u nás nyní se slevou. Akční cena od 760 Kč.