Gumové autokoberce Frogum Volvo V40 2012-2019

Gumové autokoberce pro vůz Volvo V40. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Volvo V40 2012-2019
Značka: Frogum
650 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz Volvo V40. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k...

Gumové autokoberce pro vůz Volvo V40. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122669Tento výjimečný produkt Gumové autokoberce Frogum Volvo lze pořídit mimo jiné tady na našem webu v populární kategorii autokoberce na míru! Prozkoumejte jiné výrobky z naší kategorie za super cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Frogum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Gumové autokoberce Frogum Volvo V40 2012-2019 od známé značky Frogum můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 650 Kč.