Gumové autokoberce Frogum VW Crafter 2017- (přední)

Gumové autokoberce pro vůz VW Crafter.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum VW Crafter 2017- (přední)
Značka: Frogum
550 Kč
DO OBCHODU »
Gumové autokoberce pro vůz VW Crafter.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř....

Gumové autokoberce pro vůz VW Crafter.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122671
Diskontní produkt je k dispozici v pohodě tady na webu v populární kategorii autokoberce na míru. Nyní koupíte zlevněné zboží z této populární sekce z pohodlí domova!

Akční produkt Gumové autokoberce Frogum VW Crafter 2017- (přední) s osvědčenou značkou Frogum snadno můžete získat tady levně! Ceny od 550 Kč.