Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Opel Crossland X 2017-

Robustní gumové autokoberce pro vůz Opel Crossland X. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího... více informací »
Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Opel Crossland X 2017-
790 Kč
DO OBCHODU »
Robustní gumové autokoberce pro vůz Opel Crossland X. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího...

Robustní gumové autokoberce pro vůz Opel Crossland X. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce GEYER & HOSAJA jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Opel Crossland X). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců. Díky speciálnímu uchycení v sobě autokoberce namají díry po ramínkách, kromě fixací jsou tak autokoberce celistvé a voda nemá šanci proniknout skrz.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek je držitelem certifikátu ID 0000046281 zkušebního institutu T’ÜV Rheinland. Certifikát zaručuje, že výroba je pravidelně kontrolována, a že výrobek splňuje veškeré nároky na bezpečnost při použití v automobilu. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Geyer & Hosaja liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122762
Tento oblíbený produkt Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Opel Crossland X 2017- jde sehnat rovněž na stránkách v sekci autokoberce na míru! Připravili jsme pro vás kvalitní kusy z této oblíbené rubriky v akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Geyer & Hosaja. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Opel Crossland X 2017- pocházející od značky Geyer & Hosaja snadno najdete tady a teď ve výprodejové akci! Teď v akci 790 Kč.