Gumové autokoberce Gumárny Zubří Ford Transit 2000-2014 (přední)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit. Jedná se o sadu autokoberců pouze do přední řady. Mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky... více informací »
Gumové autokoberce Gumárny Zubří Ford Transit 2000-2014 (přední)
443 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit. Jedná se o sadu autokoberců pouze do přední řady. Mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Ford Transit. Jedná se o sadu autokoberců pouze do přední řady. Mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po ploše autokoberce. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.  Autokoberce jsou vyráběny českým výrobcem Gumárny Zubří s dlouholetou tradicí už od roku 1938. Přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla, v tomto případě Ford Transit. Autokoberce se vyrábějí bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických látek.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8590413008219
Zlevněný výrobek Gumové autokoberce Gumárny Zubří Ford Transit 2000-2014 (přední) najdete teď na stránkách v populární kategorii autokoberce na míru. Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu! To ale však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Gumárny Zubří. Najdete je níže na této stránce.

Zlevněný produkt Gumové autokoberce Gumárny Zubří Ford Transit 2000-2014 (přední) od top značky Gumárny Zubří snadno získáte právě zde za výprodejovou cenu! Nabídka od 443 Kč.