Gumové autokoberce Petex Hyundai i20 2014-2020

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i20, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo... více informací »
Gumové autokoberce Petex Hyundai i20 2014-2020
Značka: Petex
640 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i20, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hyundai i20, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Hyundai i20). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985446305 Akční a ve slevě kus Gumové autokoberce Petex Hyundai i20 získáte taky tu na našem webu v populární rubrice autokoberce na míru. Najděte si ještě další produkty z této známé sekce za nejnižší cenu. Populární výrobce Petex svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Petex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Gumové autokoberce Petex Hyundai i20 2014-2020 od známého výrobce Petex snadno najdete zde teď právě ve výprodejové akci! Akční ceny od 640 Kč.