Auto Beránek - auto moto

Gumové autokoberce Petex Hyundai Tucson 2021-

Tento kvalitní a žádaný produkt Gumové autokoberce Petex Hyundai Tucson 2021- s pečetí kvality od značky Petex můžete nakoupit teď ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 740 Kč.
EAN: 4028985759153
Gumové autokoberce Petex  Hyundai Tucson 2021-
Ověřit dostupnost
Značka: Petex
740

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Hynudai Tucson, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.
Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Hyundai Tucson).
V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.
Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.
V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 4028985759153