Gumové autokoberce Petex VW Caddy 2004-2020 (zadní)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody... více informací »
Gumové autokoberce Petex VW Caddy 2004-2020 (zadní)
Značka: Petex
260 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Volkswagen Caddy). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985012562Designový produkt je k sehnání nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice autokoberce na míru. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu!

Neodolatelný výrobek Gumové autokoberce Petex VW Caddy 2004-2020 (zadní) od známé značky Petex snadno pořídíte tady skutečně levně! Právě teď jen za 260 Kč.