Gumové autokoberce Petex VW Golf VIII. 2020-

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Golf VIII., které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání... více informací »
Gumové autokoberce Petex VW Golf VIII. 2020-
Značka: Petex
640 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Golf VIII., které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Golf VIII., které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Volkswagen Golf VIII.). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985146618 Hodně žádaný výrobek Gumové autokoberce Petex VW Golf VIII. 2020- můžete koupit přímo tu na webu v kategorii autokoberce na míru. Připravili jsme pro vás zlevněné zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní kus Gumové autokoberce Petex VW Golf VIII. 2020- od kvalitní značky Petex jednoduše můžete najít u nás teď opravdu výhodně. Nabídka od 640 Kč.