Gumové autokoberce Rigum Ford Transit 2014- (3 místa)

Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Ford Transit, který se vyrábí od roku 2014. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný)... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Ford Transit 2014- (3 místa)
Značka: Rigum
699 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Ford Transit, který se vyrábí od roku 2014. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný)...

Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Ford Transit, který se vyrábí od roku 2014. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 8592980903409 Hodně oblíbený produkt Gumové autokoberce Rigum Ford Transit 2014- (3 místa) dostanete bezprostředně tu na stránkách v sekci autokoberce na míru! Nyní získáte nové výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Populární dodavatel Rigum může nabídnout kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Gumové autokoberce Rigum Ford Transit 2014- (3 místa) pocházející od značky Rigum můžete najít právě za akční cenu! Nabídky od 699 Kč.