Gumové autokoberce Rigum Renault Captur 2020-

Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Renault Captur, který se vyrábí od roku 2020. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný)... více informací »
Gumové autokoberce Rigum Renault Captur 2020-
Značka: Rigum
750 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Renault Captur, který se vyrábí od roku 2020. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný)...

Kvalitní gumové autokoberce do přední řady pro vůz Renault Captur, který se vyrábí od roku 2020. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce výrobce RIGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla. Autokoberce se lisují bez použití PVC.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8592980905007 Hodně prodávaný výrobek lze sehnat mimo jiné tu na stránkách umístěný v kategorii autokoberce na míru. Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Rigum vám představuje velmi kvalitní zboží Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento výrobek Gumové autokoberce Rigum Renault Captur 2020- od společnosti Rigum jednoduše seženete u nás teď v akci. Akční ceny od 750 Kč.