Gumové autokoberce Triniti United Honda CR-V 1997-2002 (manuál)

Autokoberce jsou řezané z gumové metráže a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla, v tomto případě Honda Civic. Použitá guma je velmi... více informací »
Gumové autokoberce Triniti United Honda CR-V 1997-2002 (manuál)
1 390 Kč
DO OBCHODU »
Autokoberce jsou řezané z gumové metráže a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla, v tomto případě Honda Civic. Použitá guma je velmi...

Autokoberce jsou řezané z gumové metráže a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla, v tomto případě Honda Civic. Použitá guma je velmi odolná. Designově zajímavý a především funkční dezén spolehlivě zadržuje vodu a nečistoty. Hluboký dezén autokoberce svojí funkcí zcela nahrazuje zvýšený okraj, který najdete u ostatních autokoberců. V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí autokoberců.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10118429 Výjimečný a žádaný produkt lze získat rovnou tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci autokoberce na míru. Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Výrobce Triniti United pro vás připravuje velmi kvalitní zboží.

Tento žádaný kus Gumové autokoberce Triniti United Honda CR-V 1997-2002 (manuál) s osvědčenou značkou Triniti United můžete pořídit u nás levně. Právě teď jen za 1 390 Kč.