Gumový autokoberec Petex Škoda Octavia IV. 2020- (řidič)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Škoda Octavia IV. Díky nejvyšším evropským technickým standardům dostanete nejlepší kvalitu..,... více informací »
Gumový autokoberec Petex Škoda Octavia IV. 2020- (řidič)
Značka: Petex
290 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Škoda Octavia IV. Díky nejvyšším evropským technickým standardům dostanete nejlepší kvalitu..,...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Škoda Octavia IV. Díky nejvyšším evropským technickým standardům dostanete nejlepší kvalitu.., které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Škoda Octavia III.). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10120666
Tento žádaný produkt Gumový autokoberec Petex Škoda Octavia IV. 2020- (řidič) lze zakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách v populární sekci autokoberce na míru! Mrkněte na podobné zboží z této populární rubriky ve výhodné akci!

Tento unikátní výrobek Gumový autokoberec Petex Škoda Octavia IV. 2020- (řidič) od předního výrobce Petex lze pořídit u nás nyní opravdu levně. Cena od 290 Kč.