Gumový autokoberec Petex VW Caddy 2004-2020 (řidič)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo... více informací »
Gumový autokoberec Petex VW Caddy 2004-2020 (řidič)
Značka: Petex
290 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz VW Caddy, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (VW Caddy). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10119671
Nový produkt Gumový autokoberec Petex VW Caddy 2004-2020 pořídíte právě zde tu na stránkách v populární sekci autokoberce na míru. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této rubriky za báječnou cenu!

Vynikající výrobek Gumový autokoberec Petex VW Caddy 2004-2020 (řidič) od dodavatele se skvělou pověstí Petex dostanete právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 290 Kč.