Gumový autokoberec Petex VW Transporter T6 2015- (řidič)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Transporter T6, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k... více informací »
Gumový autokoberec Petex VW Transporter T6 2015- (řidič)
Značka: Petex
290 Kč
DO OBCHODU »
Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Transporter T6, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k...

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Volkswagen Transporter T6, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Volkswagen Transporter T6). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Petex liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10112406
Tento unikátní výrobek Gumový autokoberec Petex VW Transporter T6 2015- (řidič) získáte lehce na našem webu ve známé rubrice autokoberce na míru! Pořiďte si vyjímečné produkty z této sekce jednoduše online! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Petex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Petex dlouhodobě dodává vynikající výrobky

Velmi oblíbený produkt Gumový autokoberec Petex VW Transporter T6 2015- (řidič) od top výrobce Petex naleznete nyní za výhodnou cenu! Cena již od 290 Kč.