Auto Beránek - auto moto

Kožené řidičské rukavice (pánské, velikost 8)

Hodně prodávaný kousek Kožené řidičské rukavice (pánské, velikost 8) od populární značky ČR máte možnost nakoupit právě teď u nás se slevou! V akci za cenu 1 290 Kč.
EAN: 8594035890160
Kožené řidičské rukavice (pánské
Ověřit dostupnost
Značka: ČR
1 290

Luxusní pánské kožené řidičské rukavice z pravé jehnětiny v černé barvě.
V porovnání s ostatními kůžemi je jehnětina velmi tenká. Díky tomu se používá právě pro výrobu řidičských rukavic, do kterých se navíc nedává podšívka. Jehnětina tak poskytuje nejlepší kontakt s volantem.
Řidičské rukavice jsou perforované na dlani, hřbetu ruky i kloubkách prstů. Oproti běžným vycházkovým koženým rukavicím jsou mnohem více prodyšné.
Jedná se o český výrobek ručně vyráběný v rodinné dílně ve středních Čechách.Velikost běžných kožených i řidičských rukavic se uvádí ve francouzských coulech. Kromě rukavic se dnes v těchto jednotkách téměř nic neměří. Pro určení správné velikosti řidičských rukavic je třeba krejčovským metrem změřit obvod ruky přes vystouplé záprstní kůstky. V tabulkách velikostí níže pak podle obvodu zápěstí v centimetrech zjistíte správnou velikost řidičských rukavic v coulech.
Upozornění: Níže uvedené tabulky jsou platné pouze pro řidičské rukavice, které musí být těsnější než rukavice vycházkové. Pro vycházkové rukavice se tabulka mírně liší.

Jednotky
Velikost

Francouzské couly

8

9

Centimetry
20
22
23
24
26

Klasifikace velikosti oblečení
XS
S
M
L
XL

Jednotky
Velikost

Francouzské couly
6

7

8

Centimetry
16
18
19
20
22

Klasifikace velikosti oblečení
XS
S
M
L
XL

*velikost rukavic se nejčastěji uvádí v coulech, méně zřídka v centimetrech a velmi vyjímečně pak podle klasifikace velikosti oblečení.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8594035890160