Kožený potah volantu (velikost A, šedý)

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana... více informací »
Kožený potah volantu (velikost A
1 090 Kč
DO OBCHODU »
Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana...

Potah na volant z pravé kůže velikosti A je vhodný pro volanty s vnějším průměrem 36,5 až 39 cm a obvodem držadla 8,2-10,7 cm. Vnitřní strana potahu obsahuje mikroporézní vrstvu, která tlumí vybrace. Jelikož se jedná o pravou kůži, má potah velmi dlouhou životnost a zároveň chrání volant před opotřebením. Samozřejmostí je, že potah brání klouzání rukou po volantu. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Ani na přímem slunci se nepřehřívá, v zimně naopak vytváří pocit tepla.  Pro správnou volbu velikosti koženého potahu je třeba znát 2 rozměry. Prvním rozměrem je vnější průměr volantu. Druhým rozměrem je obvod držadla (kruh, který obepíná palec a ukazováček, když chytnete volant). Podle tabulky vlevo pak naleznete vhodnou velikost potahu pro Váš vůz. Větší tabulka nahoře ve fotogalerii.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 1013815
Hodně oblíbený produkt Kožený potah volantu (velikost máte možnost získat mimo jiné tu na našich stránkách ve známé rubrice sportovní volanty! Nyní najdete kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky Mária Cavallo. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Mária Cavallo dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky.

Tento kvalitní výrobek Kožený potah volantu (velikost A, šedý) od značky Mária Cavallo najdete nyní skutečně levně! Ceny již od 1 090 Kč.